Twój Trener Personalny


Witaj! 

Nazywam się Przemysław Woźniak jestem absolwentem Uniwersytetu Rzeszowskiego wydziału medycznego kierunku Fizjoterapii, Trenerem personalnym, trenerem przygotowania motorycznego oraz instruktorem fitness i siłowni.


Oprócz dziesiątek szkoleń, i setek godzin spędzonych na nauce nie tylko z dziedziny medycznej czy branży fitness ale również z szeroko rozumianego rozwoju osobistego, jestem zdania, że sama istota posiadania wiedzy o ile jest ważna, to jednak zdobyte doświadczenie i umiejętność wykorzystania w praktyce daje pełnię możliwości skutecznej pomocy. 


Najlepiej zrozumie człowieka ten, który również doświadczył podobnego. Jestem żywym przykładem, że nie trzeba mieć świetnej genetyki i predyspozycji do zdrowej, umięśnionej i sprawnej sylwetki, aby osiągnąć nieprzeciętną formę.


Na powyższych zdjęciach przedstawiam osobistą transformację. Przeszedłem wszystkie możliwe stadia przemiany ciała, od typowego wychudzonego ektomorfika, ważącego zaledwie 52kg, poprzez faceta z ogromną nadwaga, 111kg na liczniku z szeregiem problemów zdrowotnych wad postawy i stanami depresyjnymi, miałem trudności dosłownie z każdym możliwym układem w organizmie.

Także nawet jeśli jesteś w którymś z gorszych etapów swojego życia, nie martw się, wiem co czujesz, jesteś pod dobrą opieką.


Pierwsze trzy zdjęcia pokazują aktualną formę zrobioną całkowicie naturalnie!


Pasja do sportu, rozwoju osobistego i własne doświadczenia sprawiły, że moim celem życiowym stała się pomoc innym, dlatego w pracy z podopiecznymi bardzo zależy mi na tym aby uzyskać jak najlepsze wyniki, do treningów podchodzę indywidualnie, kompleksowo i zawsze z pełnym zaangażowaniem. W treningu ze mną nie ma miejsca na metodę prób i błędów, wiedza i doświadczenie sprawiają, że trening jest wyjątkowo skuteczny!